ZÁPAS
18.11.19 | 2. kolo kval. | Stephanos Schinas | Yeongseok Jeong | 6-4, 6-3 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
13.05.97, 26 Let
13.05.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Stephanos Schinas vs. Yeongseok Jeong - Vzájemné zápasy
18.11.19 | 2. kolo kval. | Stephanos Schinas | Yeongseok Jeong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Stephanos Schinas form & Yeongseok Jeong form
Stephanos Schinas - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Kushnir | 6-0, 4-0, Adam Kushnir - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 2-6, 7-67, 10-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Gutjahr | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Theodoros Marios Valtsis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Freitag | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 7-63, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Benoit Torcq | 7-67, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 3-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Andy Allen | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Yeongseok Jeong - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Ryota Tanuma | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Matteo Lavizzari | 5-7, 7-65, 1-0, Matteo Lavizzari - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Chase Ferguson | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Hong Chung | 6-3, 6-76, 2-3, - Yeongseok Jeong - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Geun Jun Kim | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Leo Borg | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Duarte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Sanhui Shin | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu |