ZÁPAS
10.11.17 | čtvrtfinále | Stephane Robert | Go Soeda | 7-5, 6-3 | Kobe Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Stephane Robert | Go Soeda | |
1. podání % | 46/74 (62%) | 40/62 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/46 (70%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/28 (46%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 27/62 (44%) | 29/74 (39%) |
Vyhrané body celkem | 72/136 (53%) | 64/136 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stephane Robert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephane Robert | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephane Robert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Stephane Robert | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stephane Robert | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephane Robert | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Stephane Robert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephane Robert | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephane Robert | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephane Robert | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephane Robert | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stephane Robert vs. Go Soeda - Vzájemné zápasy
10.11.17 | čtvrtfinále | Stephane Robert | Go Soeda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Kobe Challenger | tvrdý I. |
Stephane Robert form & Go Soeda form
Stephane Robert - poslední zápasy
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - skreč | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.20 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
04.01.20 semifinále | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.20 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.20 2. kolo | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
02.06.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
18.05.19 1. kolo kval. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
10.04.19 2. kolo | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.02.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Go Soeda - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |