ZÁPAS
10.01.19 | 2. kolo kval. | Stefano Travaglia | Go Soeda | 3-6, 6-3, 7-5 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Stefano Travaglia | Go Soeda | |
1. podání % | 45/93 (48%) | 76/103 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/45 (71%) | 48/76 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 27/48 (56%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 40/103 (39%) | 32/93 (34%) |
Vyhrané body celkem | 100/196 (51%) | 96/196 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 11 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefano Travaglia | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-3 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-4 | Go Soeda | |
0-0, 15-40 | ||
0-5 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-1 | |
Stefano Travaglia | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Go Soeda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Go Soeda | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Stefano Travaglia | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Go Soeda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stefano Travaglia vs. Go Soeda - Vzájemné zápasy
10.01.19 | 2. kolo kval. | Stefano Travaglia | Go Soeda | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Stefano Travaglia form & Go Soeda form
Stefano Travaglia - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Go Soeda - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
11.03.22 semifinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-67, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.22 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.22 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.22 2. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.21 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.21 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
08.11.21 1. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 7-611, 1-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-77, 5-7 | detail zápasu |