ZÁPAS
10.04.19 | 2. kolo | Stefano Travaglia | Andrea Collarini | 7-67, 6-3 | Barletta Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Stefano Travaglia | Andrea Collarini | |
1. podání % | 33/75 (44%) | 40/76 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/42 (48%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/76 (45%) | 29/75 (39%) |
Vyhrané body celkem | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stefano Travaglia | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Stefano Travaglia | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefano Travaglia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andrea Collarini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefano Travaglia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Andrea Collarini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stefano Travaglia vs. Andrea Collarini - Vzájemné zápasy
06.08.21 | čtvrtfinále | Andrea Collarini | Stefano Travaglia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
10.04.19 | 2. kolo | Stefano Travaglia | Andrea Collarini | 7-67, 6-3 | detail zápasu | Barletta Challenger | antuka |
20.08.12 | 1. kolo | Andrea Collarini | Stefano Travaglia | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Argentina F21 | antuka |
Stefano Travaglia form & Andrea Collarini form
Stefano Travaglia - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Andrea Collarini - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |