ZÁPAS
23.03.18 | čtvrtfinále | Stefan Seifert | Jakob Sude | 6-4, 7-64 | Greece F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Stefan Seifert | Jakob Sude | |
1. podání % | 59/78 (76%) | 48/73 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/59 (58%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 35/73 (48%) | 32/78 (41%) |
Vyhrané body celkem | 81/151 (54%) | 70/151 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 11 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stefan Seifert | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefan Seifert | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Stefan Seifert | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Seifert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Seifert | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Stefan Seifert | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
Stefan Seifert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Jakob Sude | |
1-2 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Seifert | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefan Seifert | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefan Seifert | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jakob Sude | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Stefan Seifert | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Jakob Sude | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Stefan Seifert | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stefan Seifert vs. Jakob Sude - Vzájemné zápasy
23.03.18 | čtvrtfinále | Stefan Seifert | Jakob Sude | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Greece F4 | tvrdý |
Stefan Seifert form & Jakob Sude form
Stefan Seifert - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
13.10.19 finále | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.19 semifinále | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Jakob Sude - poslední zápasy
M25 Doboj - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Igor Panin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Peter Torebko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 3-6, 7-5, 13-11 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.19 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Markus Eriksson | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Pedro Vives Marcos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.19 2. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
20.12.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Francisco Dias | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 5-7 | detail zápasu |