ZÁPAS
16.07.12 | 1. kolo | Stanislav Poplavskyy | Mikhail Fufygin | 7-65, 6-3 | Penza Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Stanislav Poplavskyy | Mikhail Fufygin | |
1. podání % | 50/77 (65%) | 50/79 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/50 (76%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/27 (48%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 33/79 (42%) | 26/77 (34%) |
Vyhrané body celkem | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 6 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stanislav Poplavskyy vs. Mikhail Fufygin - Vzájemné zápasy
16.07.12 | 1. kolo | Stanislav Poplavskyy | Mikhail Fufygin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Penza Challenger | tvrdý |
09.01.12 | finále | Stanislav Poplavskyy | Mikhail Fufygin | 7-68, 7-61 | detail zápasu | Russia F1 | tvrdý I. |
26.04.10 | 1. kolo | Stanislav Poplavskyy | Mikhail Fufygin | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Stanislav Poplavskyy form & Mikhail Fufygin form
Stanislav Poplavskyy - poslední zápasy
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 3-6, 1-2, - Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Nazar Achour | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergii Antoniuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Vasisht Cheruku | 1-5, - Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Lakshit Sood | 6-75, 1-1, - Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Gleb Baklanov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.18 kvalifik. | vs. Anvit Bendre | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Amarnath Arora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
India F3 - tvrdý | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Amarnath Arora | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Olly Sadler | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
India F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ankit Chopra | 4-6, - Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | - | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Bradley Buckland | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Florian Fallert | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Bruce Strachan | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
13.12.17 2. kolo | vs. Ivan Endara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.17 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Daniel De La Cruz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Michael-Ray Pallares-Gonzalez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Vasil Kirkov | 2-2, - Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Sebastian Medina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Jesus Francisco Felix | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Evan Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Carlos Andres Carrera Hidalgo | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Mikhail Fufygin - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mousa Zayed | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | - Mikhail Fufygin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý I. | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Esunge Ndumbe | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | - Mikhail Fufygin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Tom Paris | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. David Pichler | - Mikhail Fufygin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-2, 2-0, Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Jamie Krattiger | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu |