ZÁPAS
26.08.18 | 2. kolo kval. | Stamatis Kapiris | Shunsuke Wakita | 2-6, 6-4, 6-4 | Serbia F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
02.06.99, 24 Let
02.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
26.07.95, 28 Let
15 456 $
26.07.95, 28 Let
15 456 $
Stamatis Kapiris vs. Shunsuke Wakita - Vzájemné zápasy
26.08.18 | 2. kolo kval. | Stamatis Kapiris | Shunsuke Wakita | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Serbia F4 | antuka |
Stamatis Kapiris form & Shunsuke Wakita form
Stamatis Kapiris - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dimitrios Choumis | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Rohrer | 2-6, 6-1, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Alexandros Roumpis | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Hingley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.18 kvalifik. | vs. Joe Cooper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 1-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Aleksa Ciric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nemanja Tosic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Besir Durguti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Skadarka | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Shunsuke Wakita - poslední zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detail zápasu |