ZÁPAS
26.05.16 | čtvrtfinále | N.Sriram Balaji | Markos Kalovelonis | 6-4, 7-64 | Uzbekistan F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
N.Sriram Balaji | Markos Kalovelonis | |
1. podání % | 52/75 (69%) | 44/70 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/52 (83%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/23 (43%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/70 (36%) | 22/75 (29%) |
Vyhrané body celkem | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 12 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
N.Sriram Balaji vs. Markos Kalovelonis - Vzájemné zápasy
14.02.22 | kvalifik. | Markos Kalovelonis | N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Bengalaru 2 | tvrdý |
26.05.16 | čtvrtfinále | N.Sriram Balaji | Markos Kalovelonis | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Uzbekistan F3 | tvrdý |
N.Sriram Balaji form & Markos Kalovelonis form
N.Sriram Balaji - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Markos Kalovelonis - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |