ZÁPAS
25.06.12 | 1. kolo | N.Sriram Balaji | Franjo Raspudic | 6-1, 6-4 | Germany F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
N.Sriram Balaji vs. Franjo Raspudic - Vzájemné zápasy
25.06.12 | 1. kolo | N.Sriram Balaji | Franjo Raspudic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Germany F7 | antuka |
N.Sriram Balaji form & Franjo Raspudic form
N.Sriram Balaji - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Franjo Raspudic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Nik Razborsek | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Niclas Loccisano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Duje Kekez | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Jakob Sude | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Battista | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 kvalifik. | vs. Andrei Stefan Apostol | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F26 - antuka | ||||
06.09.18 čtvrtfinále | vs. Peter Torebko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.18 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 1-3, Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Leonardo Taddia | 6-2, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 3-5, - Franjo Raspudic - skreč | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Kurzmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
06.07.18 čtvrtfinále | vs. Germain Gigounon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.18 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.18 1. kolo | vs. Alec Witmeur | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.18 1. kolo | vs. Scott Puodziunas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, - Franjo Raspudic - skreč | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Marc Sieber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Constantin Christ | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-2, 1-0, - Franjo Raspudic - skreč | detail zápasu |