ZÁPAS
23.09.18 | 2. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | Turkey F29 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
04.09.98, 25 Let
04.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.07.00, 23 Let
15.07.00, 23 Let
Sorin Andrei Iordache vs. Thomas Bosancic - Vzájemné zápasy
23.09.18 | 2. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | Turkey F29 | antuka |
Sorin Andrei Iordache form & Thomas Bosancic form
Sorin Andrei Iordache - poslední zápasy
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Thomas Bosancic - poslední zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nama Heman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-5, - Thomas Bosancic - skreč | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Besir Durguti | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Stefan Skadarka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 7-63, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Lucas Vuradin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
06.01.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Radomir Jovanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |