ZÁPAS
24.09.18 | kvalifik. | Sorin Andrei Iordache | Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | Turkey F29 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
04.09.98, 25 Let
04.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
14.06.00, 23 Let
11 979 $
14.06.00, 23 Let
11 979 $
Sorin Andrei Iordache vs. Mert Alkaya - Vzájemné zápasy
24.09.18 | kvalifik. | Sorin Andrei Iordache | Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Turkey F29 | antuka |
Sorin Andrei Iordache form & Mert Alkaya form
Sorin Andrei Iordache - poslední zápasy
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Mert Alkaya - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detail zápasu |