ZÁPAS
26.05.18 | 1. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | Romania F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
04.09.98, 25 Let
04.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
08.02.93, 31 Let
08.02.93, 31 Let
Sorin Andrei Iordache vs. George Iulian Dina - Vzájemné zápasy
26.05.18 | 1. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
Sorin Andrei Iordache form & George Iulian Dina form
Sorin Andrei Iordache - poslední zápasy
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu |
George Iulian Dina - poslední zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Julian Lenz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, Razvan Bobleaga - skreč | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-77, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Takumi Kobayashi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Bobleaga | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Dan Mihai Nastase | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Ioannis Marios Kokkinakis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Ivan | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Collin Johns | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mihai Ducu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Cozma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Cozma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-4, 6-3 | detail zápasu |