ZÁPAS
08.11.16 | 1. kolo | Sorin Andrei Iordache | Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-2 | Tunisia F31 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sorin Andrei Iordache | Felipe Meligeni Alves | |
1. podání % | 41/57 (72%) | 41/62 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/41 (68%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/16 (38%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkem | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
04.09.98, 25 Let
04.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sorin Andrei Iordache vs. Felipe Meligeni Alves - Vzájemné zápasy
08.11.16 | 1. kolo | Sorin Andrei Iordache | Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F31 | antuka |
Sorin Andrei Iordache form & Felipe Meligeni Alves form
Sorin Andrei Iordache - poslední zápasy
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Felipe Meligeni Alves - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | Mateus Alves - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-67, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Borna Coric | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 6-74, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 3-1, Facundo Diaz Acosta - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Federico Delbonis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 7-66, 4-6, 4-6, - Felipe Meligeni Alves - skreč | detail zápasu |