ZÁPAS
11.09.17 | 2. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Emmanuel Luria | 6-3, 6-3 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
04.09.98, 25 Let
04.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
29.07.98, 25 Let
29.07.98, 25 Let
Sorin Andrei Iordache vs. Emmanuel Luria - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 2. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Emmanuel Luria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Sorin Andrei Iordache form & Emmanuel Luria form
Sorin Andrei Iordache - poslední zápasy
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - skreč | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F16 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Emmanuel Luria - poslední zápasy
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |