ZÁPAS
14.02.19 | 3. kolo | Soon-Woo Kwon | Oriol Roca Batalla | 6-1, 6-1 | Bangkok Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Soon-Woo Kwon | Oriol Roca Batalla | |
1. podání % | 21/45 (47%) | 27/58 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/21 (86%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/24 (58%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Soon-Woo Kwon | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Soon-Woo Kwon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Soon-Woo Kwon | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Soon-Woo Kwon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Soon-Woo Kwon vs. Oriol Roca Batalla - Vzájemné zápasy
14.02.19 | 3. kolo | Soon-Woo Kwon | Oriol Roca Batalla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Bangkok Challenger | tvrdý |
Soon-Woo Kwon form & Oriol Roca Batalla form
Soon-Woo Kwon - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 2. kolo | vs. Alex De Minaur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-70, 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 | vs. Laslo Djere | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Alexander Zverev | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.02.23 | vs. David Goffin | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.23 Rubber 1 | vs. Zizou Bergs | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 7-61, 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.23 finále | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
13.01.23 semifinále | vs. Jack Draper | 7-66, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.23 čtvrtfinále | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 7-64, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
08.10.22 semifinále | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu |
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |