ZÁPAS
09.01.18 | kvalifik. | Skander Mansouri | Rowland Phillips | 7-62, 6-2 | USA F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Skander Mansouri | Rowland Phillips | |
1. podání % | 45/71 (63%) | 49/71 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/45 (76%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 31/71 (44%) | 23/71 (32%) |
Vyhrané body celkem | 79/142 (56%) | 63/142 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jamajka
23.01.94, 30 Let
23.01.94, 30 Let
Skander Mansouri vs. Rowland Phillips - Vzájemné zápasy
09.01.18 | kvalifik. | Skander Mansouri | Rowland Phillips | 7-62, 6-2 | detail zápasu | USA F3 | antuka |
Skander Mansouri form & Rowland Phillips form
Skander Mansouri - poslední zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Bernard Tomic | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Rowland Phillips - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Lucas Renard | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Alex Kuperstein | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Michael Shabaz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefano Liokossis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Andreja Petrovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. John Bernard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Alex Zuckerman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Kaipo Marshall | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Jose Moreno | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alan Raul Sau Franco | 6-0, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Joshua Sheehy | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Gabriel Evans | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Jakub Ostajewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
05.03.22 | vs. Petros Tsitsipas | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.22 Rubber 1 | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Peter Bertran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.21 kvalifik. | vs. Gonzalo Achondo | 2-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 7-63, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Brandon Perez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 2. kolo kval. | vs. Lewis Ferrer Pena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-74, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu |