ZÁPAS
08.12.18 | 1. kolo kval. | Simone Cacciapuoti | Maxim Krapivin | 6-2, 7-5 | Tunisia F44 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
27.08.00, 23 Let
27.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 Let
12.12.99, 24 Let
Simone Cacciapuoti vs. Maxim Krapivin - Vzájemné zápasy
08.12.18 | 1. kolo kval. | Simone Cacciapuoti | Maxim Krapivin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Tunisia F44 | tvrdý |
Simone Cacciapuoti form & Maxim Krapivin form
Simone Cacciapuoti - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Cortegiani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Salerno - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-0, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 1-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Menelaos Efstathiou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Igor Saveljic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mihailo Radosavljevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 3-6, 3-4, - Simone Cacciapuoti - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vescovi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Maxim Krapivin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |