ZÁPAS
07.10.18 | kvalifik. | Simon Reveniau | Florian Lakat | 6-3, 6-3 | France F21 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Simon Reveniau | Florian Lakat | |
1. podání % | 28/50 (56%) | 39/57 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 29/39 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/22 (73%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 23/57 (40%) | 13/50 (26%) |
Vyhrané body celkem | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 2 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Simon Reveniau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Florian Lakat | |
Simon Reveniau | 1-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Simon Reveniau | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Simon Reveniau | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Simon Reveniau | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Reveniau | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Simon Reveniau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Florian Lakat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Florian Lakat | |
1-2 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Reveniau | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Reveniau | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Florian Lakat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-3 | Florian Lakat | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Francúzsko
01.04.98, 26 Let
01.04.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Simon Reveniau vs. Florian Lakat - Vzájemné zápasy
07.10.18 | kvalifik. | Simon Reveniau | Florian Lakat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | France F21 | tvrdý I. |
Simon Reveniau form & Florian Lakat form
Simon Reveniau - poslední zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Colne | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 6-4, 6-73, - Simon Reveniau - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Stefano Reitano | 4-6, 1-2, - Simon Reveniau - skreč | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Rudy Ceccon | - | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez (FRA) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Alec Deckers | 6-2, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Arno Guillet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. George Houghton | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Julien Dando | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Paul Cayre | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 1-6, 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Liam Branger | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Yann Marti | 2-6, 6-0, 2-0, Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Florian Lakat - poslední zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Colne | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 4-6, 6-4, 20-18 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Filip Bergevi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
10.01.20 2. kolo | vs. Emilio Nava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.20 kvalifik. | vs. Jake Sands | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Riley Smith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Zane Khan | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Petr Michnev | 1-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Martins Podzus | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. John Hallquist Lithen | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |