ZÁPAS
13.03.19 | 1. kolo | Simon Freund | George Botezan | 6-71, 6-3, 6-3 | M15 Arcadia | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Simon Freund | George Botezan | |
1. podání % | 49/81 (60%) | 62/114 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/49 (78%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/32 (66%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/15 (27%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 48/114 (42%) | 22/81 (27%) |
Vyhrané body celkem | 107/195 (55%) | 88/195 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 3 | 9 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Simon Freund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | George Botezan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
0-0 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simon Freund | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | George Botezan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Simon Freund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | George Botezan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simon Freund | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | George Botezan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | George Botezan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Freund | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simon Freund vs. George Botezan - Vzájemné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Simon Freund | George Botezan | 6-71, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Arcadia | tvrdý |
Simon Freund form & George Botezan form
Simon Freund - poslední zápasy
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
George Botezan - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Cemal Kaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Ondrej Horak | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-74, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Nikola Slavic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Denys Klok | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-60, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 4-1, Calin Manda - skreč | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Andrija Jevtic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-4, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 2-6 | detail zápasu |