ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Simon Freund | Erik Grevelius | 6-2, 6-2 | M15 Kalmar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Simon Freund | Erik Grevelius | |
1. podání % | 28/43 (65%) | 39/49 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/28 (68%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Simon Freund | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Erik Grevelius | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Freund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Erik Grevelius | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Simon Freund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Erik Grevelius | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Simon Freund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Erik Grevelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Simon Freund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Erik Grevelius | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Simon Freund | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Erik Grevelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Erik Grevelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simon Freund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Erik Grevelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
24.06.00, 23 Let
24.06.00, 23 Let
Simon Freund vs. Erik Grevelius - Vzájemné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Simon Freund | Erik Grevelius | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Kalmar | antuka |
Simon Freund form & Erik Grevelius form
Simon Freund - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Erik Grevelius - poslední zápasy
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Enzo Aguiard | 7-67, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Markus Bolin | 7-610, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 1-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Julien Evrard (1998) | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Oskar Jansson | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Filip Gustafsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Samuel Rovai | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Roberts Jaricevskis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Jeiden Saidizand | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Jan Simonsson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F5 - tvrdý I. | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Stenberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F4 - tvrdý I. | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Christoffer Solberg | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Georg Mandma | 6-4, 6-4 | detail zápasu |