ZÁPAS
12.11.18 | 1. kolo | Simon Carr | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-2 | Mozambique F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Simon Carr | Peter Goldsteiner | |
1. podání % | 29/56 (52%) | 34/51 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/27 (56%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simon Carr | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Simon Carr | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Carr | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simon Carr | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simon Carr | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simon Carr | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Simon Carr | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Carr | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simon Carr vs. Peter Goldsteiner - Vzájemné zápasy
12.11.18 | 1. kolo | Simon Carr | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Mozambique F2 | tvrdý |
Simon Carr form & Peter Goldsteiner form
Simon Carr - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
03.02.23 Rubber 1 | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Donald Young | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
17.09.22 | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.22 Rubber 1 | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 2-3, - Simon Carr - skreč | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
15.07.22 čtvrtfinále | vs. Rio Noguchi | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Max Cunat | 6-74, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
23.06.22 čtvrtfinále | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.22 2. kolo | vs. James Frawley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.22 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Alexander Hoogmartens | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
21.05.22 semifinále | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Peter Goldsteiner - poslední zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |