ZÁPAS
01.09.18 | 1. kolo kval. | Shunsuke Wakita | Lazar Radenkovic | 7-65, 6-3 | Serbia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
26.07.95, 28 Let
15 456 $
26.07.95, 28 Let
15 456 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.10.01, 22 Let
01.10.01, 22 Let
Shunsuke Wakita vs. Lazar Radenkovic - Vzájemné zápasy
01.09.18 | 1. kolo kval. | Shunsuke Wakita | Lazar Radenkovic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Shunsuke Wakita form & Lazar Radenkovic form
Shunsuke Wakita - poslední zápasy
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Lazar Radenkovic - poslední zápasy
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 1-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
21.09.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-75, 3-6 | detail zápasu |