ZÁPAS
29.10.18 | kvalifik. | Shendrit Deari | Sultan Narbekov | 6-3, 6-4 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
11.02.89, 35 Let
12 159 $
11.02.89, 35 Let
12 159 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
21.10.99, 24 Let
21.10.99, 24 Let
Shendrit Deari vs. Sultan Narbekov - Vzájemné zápasy
29.10.18 | kvalifik. | Shendrit Deari | Sultan Narbekov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Shendrit Deari form & Sultan Narbekov form
Shendrit Deari - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Sultan Narbekov - poslední zápasy
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 7-65, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Andrzejczuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Flemming Peters | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Alexey Baryshev | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 4-0, Sharobiddin Abzalov - skreč | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 3-0, Fariduni Hamid - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
China F14 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Ziang Li | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ruzel Fathullin | Ruzel Fathullin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu |