ZÁPAS
12.08.19 | 1. kolo kval. | Shendrit Deari | Luka Stojanovic (SRB) | 6-1, 6-1 | M15 Novi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
11.02.89, 35 Let
12 159 $
11.02.89, 35 Let
12 159 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
26.09.00, 23 Let
26.09.00, 23 Let
Shendrit Deari vs. Luka Stojanovic (SRB) - Vzájemné zápasy
12.08.19 | 1. kolo kval. | Shendrit Deari | Luka Stojanovic (SRB) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Shendrit Deari form & Luka Stojanovic (SRB) form
Shendrit Deari - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Luka Stojanovic (SRB) - poslední zápasy
M15 Skopje - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-1, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Eldin Huseinovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Teodor Nicolae Marin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Gianluca Acquaroli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Sude | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djerkovic | 3-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F2 - antuka | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Brunetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F1 - antuka | ||||
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 1-6 | detail zápasu |