ZÁPAS
21.10.18 | 2. kolo kval. | Shendrit Deari | Kerim Esiev | 6-0, 6-3 | Turkey F33 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
11.02.89, 35 Let
12 159 $
11.02.89, 35 Let
12 159 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
23.05.00, 23 Let
23.05.00, 23 Let
Shendrit Deari vs. Kerim Esiev - Vzájemné zápasy
21.10.18 | 2. kolo kval. | Shendrit Deari | Kerim Esiev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Turkey F33 | antuka |
Shendrit Deari form & Kerim Esiev form
Shendrit Deari - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Kerim Esiev - poslední zápasy
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Senne Braun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicholas White | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Grandjean | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Ponomarenko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 5-4, Vincentiu Andrei Niculescu - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Furkan Guldas | 2-6, 3-6 | detail zápasu |