ZÁPAS
19.11.18 | 2. kolo kval. | Sheil Kotecha | Rayne Roselt | 6-0, 6-2 | South Africa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Keňa
28.03.00, 24 Let
28.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
03.04.96, 28 Let
03.04.96, 28 Let
Sheil Kotecha vs. Rayne Roselt - Vzájemné zápasy
19.11.18 | 2. kolo kval. | Sheil Kotecha | Rayne Roselt | 6-0, 6-2 | detail zápasu | South Africa | tvrdý |
19.06.17 | 2. kolo kval. | Sheil Kotecha | Rayne Roselt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Zimbabwe F2 | tvrdý |
Sheil Kotecha form & Rayne Roselt form
Sheil Kotecha - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Rayne Roselt - poslední zápasy
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. S.prithvi Sekhar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Pretorius | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Neo Makhakhe | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Jordan Parker | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Schramm | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Jeremy Sonkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Bruno Figueiredo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Badru Rosa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Prashant Sawant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
27.01.18 | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
20.01.18 | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
14.01.18 | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ruben Fortuin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Coutinho | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 1-6, 4-6 | detail zápasu |