ZÁPAS
14.01.18 | 2. kolo kval. | Shao-Fan Liu | Sheng Tang | 6-2, 6-2 | China F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Shao-Fan Liu | Sheng Tang | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 31/48 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/18 (72%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 8 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Taipei (CHN)
30.01.97, 27 Let
14 349 $
30.01.97, 27 Let
14 349 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
28.01.00, 24 Let
13 888 $
28.01.00, 24 Let
13 888 $
Shao-Fan Liu vs. Sheng Tang - Vzájemné zápasy
14.01.18 | 2. kolo kval. | Shao-Fan Liu | Sheng Tang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | China F2 | antuka |
Shao-Fan Liu form & Sheng Tang form
Shao-Fan Liu - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-76, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Niklas Guttau | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 7-67, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Da Cheng Yuan | - | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bill Duo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Karunuday Singh | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Vuradin | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Abadia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chen Chang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Sheng Tang - poslední zápasy
M15 Kuala - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 1-6, 0-1, - Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hao Sheng Koay | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Moerani Bouzige | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Congsup Congcar | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tao Mu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yu Zhang 2 | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 6-4, 1-0, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
15.07.23 semifinále | vs. Chukang Wang | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 4-1, Samir Banerjee - skreč | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Ray Ho | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 6-3, 0-4, - Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Changli Zhang | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Toufik Sahtali | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 6-73 | detail zápasu |