Taipei (CHN)
30.01.97, 27 Let
14 349 $
30.01.97, 27 Let
14 349 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Shao-Fan Liu vs. Issei Okamura - Vzájemné zápasy
26.03.18 | kvalifik. | Shao-Fan Liu | Issei Okamura | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Japan F4 | tvrdý |
16.04.17 | 2. kolo kval. | Issei Okamura | Shao-Fan Liu | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Taipei City | koberec |
24.08.15 | 1. kolo | Issei Okamura | Shao-Fan Liu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Chinese Taipei | tvrdý |
03.08.15 | 1. kolo | Issei Okamura | Shao-Fan Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Thailand F6 | tvrdý |
Shao-Fan Liu form & Issei Okamura form
Shao-Fan Liu - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-76, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Niklas Guttau | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 7-67, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jayden Court | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Da Cheng Yuan | - | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bill Duo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Karunuday Singh | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Vuradin | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Danielle Abadia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chen Chang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Issei Okamura - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yudai Umeoka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kodai Sasaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Cooper Errey | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ali Habib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alberto Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 6-1, 1-0, Vivek Kolluru - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mason Naumovski | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Seiya Nakanishi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 1-5, - Issei Okamura - skreč | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Eyal Shyovitz | 6-4, 6-3 | detail zápasu |