ZÁPAS
12.05.18 | 2. kolo kval. | Shahar Gabay | Rumen Andreev | 6-0, 6-2 | Bulgaria F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
12.06.00, 23 Let
12.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
08.05.99, 24 Let
08.05.99, 24 Let
Shahar Gabay vs. Rumen Andreev - Vzájemné zápasy
12.05.18 | 2. kolo kval. | Shahar Gabay | Rumen Andreev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Bulgaria F1 | tvrdý |
Shahar Gabay form & Rumen Andreev form
Shahar Gabay - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Rumen Andreev - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Kranic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandre Peyrot | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
12.05.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F4 - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Iliyan Barumov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Andrey Zhiltcov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ferrando | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu |