ZÁPAS
23.04.18 | 2. kolo kval. | Shahar Elbaz | Emmanuel Luria | 2-6, 6-3, 7-65 | Israel F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
03.02.97, 27 Let
19 040 $
03.02.97, 27 Let
19 040 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
29.07.98, 25 Let
29.07.98, 25 Let
Shahar Elbaz vs. Emmanuel Luria - Vzájemné zápasy
23.04.18 | 2. kolo kval. | Shahar Elbaz | Emmanuel Luria | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Israel F4 | tvrdý |
Shahar Elbaz form & Emmanuel Luria form
Shahar Elbaz - poslední zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 čtvrtfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Emmanuel Luria - poslední zápasy
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |