ZÁPAS
28.11.16 | 1. kolo kval. | Shahar Elbaz | Egor Matvievici | 6-0, 6-3 | Israel F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
03.02.97, 27 Let
19 040 $
03.02.97, 27 Let
19 040 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
14.02.97, 27 Let
10 443 $
14.02.97, 27 Let
10 443 $
Shahar Elbaz vs. Egor Matvievici - Vzájemné zápasy
28.11.16 | 1. kolo kval. | Shahar Elbaz | Egor Matvievici | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
Shahar Elbaz form & Egor Matvievici form
Shahar Elbaz - poslední zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 čtvrtfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Egor Matvievici - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu |