ZÁPAS
30.11.15 | 1. kolo kval. | Shahar Elbaz | Ciprian Onufrei | 6-1, 7-5 | Israel F17 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
03.02.97, 27 Let
19 040 $
03.02.97, 27 Let
19 040 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
12.09.96, 27 Let
12.09.96, 27 Let
Shahar Elbaz vs. Ciprian Onufrei - Vzájemné zápasy
30.11.15 | 1. kolo kval. | Shahar Elbaz | Ciprian Onufrei | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
Shahar Elbaz form & Ciprian Onufrei form
Shahar Elbaz - poslední zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 čtvrtfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Ciprian Onufrei - poslední zápasy
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Robert Damian Savin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dorel Perju | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Karol Stypulkowski | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Tiarnan Brady | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Max Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Federico Rebecchini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ioan Gheorghe Pavel Iliescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Protopopescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dino Vucidolov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
27.02.17 | vs. Sam Price | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Norway F1 - tvrdý I. | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Herman Sterner Kristensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ethan Tulliani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Alin Baditoiu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Nicolae Baciu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 3-6, 3-6 | detail zápasu |