Sergiy Stakhovsky vs. Tung-Lin Wu 07.03.2020

Sergiy Stakhovsky vs. Tung-Lin Wu 07.03.2020 - Davis Cup, World Group I, PO, UKR-TPE 3-2 - porovnání

ZÁPAS

07.03.20Sergiy Stakhovsky Tung-Lin Wu 7-63, 4-6, 6-3 Ukraine Davis Cup tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Sergiy Stakhovsky
Ukrajina
06.01.86, 34 Let
193 cm
80 kg
2003
Hraje pravou rukou
169
307
5 353 489 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
12.05.98, 21 Let




240
209
76 440 $
Tung-Lin Wu
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sergiy Stakhovsky vs. Tung-Lin Wu - Vzájemné zápasy

07.03.20Sergiy StakhovskyTung-Lin Wu7-63, 4-6, 6-3 detail zápasuUkraine Davis Cup tvrdý I.
16.05.193. koloTung-Lin WuSergiy Stakhovsky6-4, 6-3 detail zápasuRepublic of Korea Gwangju Challenger tvrdý

Sergiy Stakhovsky - poslední zápasy

Ukraine Davis Cup - tvrdý I.
07.03.20
vs. Tung-Lin Wu7-63, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
06.03.20
Rubber 1
vs. Chun Hsin Tseng6-3, 1-6, 2-6 prohradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
25.02.20
2. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili6-71, 2-6 prohradetail zápasu
France Marseille - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Matthias Bachinger3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Holland Rotterdam - tvrdý I.
09.02.20
kvalifik.
vs. Philipp Kohlschreiber2-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.02.20
1. kolo kval.
vs. Dennis Novak7-65, 6-2 výhradetail zápasu
France Montpellier - tvrdý I.
04.02.20
1. kolo
vs. Pierre-Hugues Herbert2-6, 5-7 prohradetail zápasu
03.02.20
kvalifik.
vs. Danilo Petrovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Alexey Vatutin6-3, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Alejandro Tabilo6-2, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Blaz Rola7-63, 6-4 výhradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
23.01.20
3. kolo
vs. Tobias Kamke2-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.01.20
2. kolo
vs. Nino Serdarusic7-63, 6-4 výhradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Carlos Taberner6-75, 3-6 prohradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Rayane Roumane6-3, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Mischa Zverev4-6, 2-1, Mischa Zverev - skrečvýhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
06.11.19
2. kolo
vs. Stefano Travaglia4-6, 5-7 prohradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Attila Balazs6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
29.10.19
2. kolo
vs. Illya Marchenko4-6, 6-73 prohradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
24.10.19
3. kolo
vs. Altug Celikbilek6-76, 2-6 prohradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Maxime Cressy7-66, 7-64 výhradetail zápasu
Belgium Antwerp - tvrdý I.
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Kamil Majchrzak3-6, 3-6 prohradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
08.10.19
2. kolo
vs. Antoine Hoang3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Constant Lestienne7-5, 7-5 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Tristan Lamasine6-76, 4-6 prohradetail zápasu
26.09.19
3. kolo
vs. Yannick Maden6-71, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
25.09.19
2. kolo
vs. Ugo Humbert4-6, 7-5, 7-65 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Hungary Davis Cup - antuka
15.09.19
vs. Marton Fucsovics5-7, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
14.09.19
Rubber 1
vs. Attila Balazs6-4, 6-3 výhradetail zápasu

Tung-Lin Wu - poslední zápasy

Ukraine Davis Cup - tvrdý I.
07.03.20
vs. Sergiy Stakhovsky6-73, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
06.03.20
vs. Illya Marchenko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo
vs. Mats Moraing0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
06.02.20
3. kolo
vs. Liam Caruana7-5, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.02.20
2. kolo
vs. Jacob Grills4-6, 6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
30.01.20
3. kolo
vs. Taro Daniel4-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Evan Song6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Marius Copil6-3, 6-71, 6-78 prohradetail zápasu
France Noumea Challenger - tvrdý
05.01.20
kvalifik.
vs. Ji Sung Nam4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
05.11.19
2. kolo
vs. Tim Van Rijthoven7-62, 4-6, 6-73 prohradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
31.10.19
3. kolo
vs. Jason Jung6-72, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.19
2. kolo
vs. Ramkumar Ramanathan6-3, 7-66 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Nicolas Barrientos6-3, 7-5 výhradetail zápasu
China Liuzhou Challenger - tvrdý
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Denis Istomin2-6, 3-6 prohradetail zápasu
24.10.19
3. kolo
vs. Prajnesh Gunneswaran Prajnesh Gunneswaran - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
22.10.19
2. kolo
vs. Khumoun Sultanov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
China Ningboo Challenger - tvrdý
14.10.19
1. kolo
vs. Hiroki Moriya6-1, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger - koberec
17.09.19
1. kolo
vs. Frederico Ferreira Silva6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Hongkong Davis Cup - tvrdý
14.09.19
vs. Pak Long Yeung6-3, 6-2 výhradetail zápasu
China Jinan Challenger - tvrdý
05.09.19
3. kolo
vs. Prajnesh Gunneswaran4-6, 6-73 prohradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo5-7, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Luke Saville6-3, 6-1 výhradetail zápasu
China Baotou Challenger - antuka
31.08.19
semifinále
vs. Sasi Kumar Mukund5-7, 3-6 prohradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Yan Bai6-2, 7-64 výhradetail zápasu
29.08.19
3. kolo
vs. Zhizhen Zhang6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.08.19
2. kolo
vs. Di Wu3-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Japan Yokkaichi Challenger - tvrdý
09.08.19
čtvrtfinále
vs. James Duckworth3-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.08.19
3. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-4, Shuichi Sekiguchi - skrečvýhradetail zápasu
06.08.19
2. kolo
vs. Jie Cui6-3, 7-61 výhradetail zápasu
China Chengdu Challenger - tvrdý
31.07.19
2. kolo
vs. Harri Heliovaara6-3, 6-75, 2-6 prohradetail zápasu
<