ZÁPAS
15.10.19 | kvalifik. | Sergey Shipilov | Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | M15 Bukhara | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sergey Shipilov | Saba Purtseladze | |
1. podání % | 32/50 (64%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/32 (69%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 20/51 (39%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 54/101 (53%) | 47/101 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sergey Shipilov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Saba Purtseladze | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Shipilov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Saba Purtseladze | |
0-0 | ||
Sergey Shipilov | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Saba Purtseladze | |
0-0, 15-0 | ||
Sergey Shipilov | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Saba Purtseladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sergey Shipilov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Saba Purtseladze | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Shipilov | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Saba Purtseladze | |
Sergey Shipilov | 2-2 | |
2-3 | Saba Purtseladze | |
0-0, 0-15 | ||
Sergey Shipilov | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Saba Purtseladze | |
2-6 |
3 | ||
Sergey Shipilov | 0-0 | |
10-6 |
Uzbekist
03.07.93, 30 Let
14 922 $
03.07.93, 30 Let
14 922 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sergey Shipilov vs. Saba Purtseladze - Vzájemné zápasy
15.10.19 | kvalifik. | Sergey Shipilov | Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Bukhara | tvrdý |
Sergey Shipilov form & Saba Purtseladze form
Sergey Shipilov - poslední zápasy
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 2-6, 0-2, - Sergey Shipilov - skreč | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Egor Noskin | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-78, 7-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Jie-Ming Pai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Smolyakov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F42 - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-63, 6-73, -def. | detail zápasu | |
Turkey F41 - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Alexander Kjaergaard Rejnhold | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.15 kvalifik. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Turkey F40 - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Aria Harajchi | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Alexandr Kushakov | 6-73, 4-6 | detail zápasu |
Saba Purtseladze - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 6-75, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Issei Okamura | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-71, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-710, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-74 | detail zápasu |