ZÁPAS
07.05.19 | 1. kolo kval. | Sergey Dorozhkin | Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | M25 Prijedor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
28.06.93, 30 Let
28.06.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bosna a Herceg.
03.11.02, 21 Let
03.11.02, 21 Let
Sergey Dorozhkin vs. Drazen Petrovic - Vzájemné zápasy
07.05.19 | 1. kolo kval. | Sergey Dorozhkin | Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Prijedor | antuka |
Sergey Dorozhkin form & Drazen Petrovic form
Sergey Dorozhkin - poslední zápasy
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Besir Durguti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Parada | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alan Bzarov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Agustin Santalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrija Stoskovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Drazen Petrovic - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 7-611, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 4-3, Vladan Tadic - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Anatolii Mironov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-60, 5-10 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Nikola Basic | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.05.23 kvalifik. | vs. Nazar Oliynykov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-2, 3-2, Sasa Markovic - skreč | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu |