ZÁPAS
14.09.17 | čtvrtfinále | Seong-Gook Oh | Clement Larriere | 6-0, 1-6, 6-4 | India F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Seong-Gook Oh | Clement Larriere | |
1. podání % | 46/73 (63%) | 43/66 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/46 (67%) | 28/43 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/27 (48%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/66 (39%) | 29/73 (40%) |
Vyhrané body celkem | 70/139 (50%) | 69/139 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 2 |
Esa | 4 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Seong-Gook Oh vs. Clement Larriere - Vzájemné zápasy
14.09.17 | čtvrtfinále | Seong-Gook Oh | Clement Larriere | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | India F8 | tvrdý |
Seong-Gook Oh form & Clement Larriere form
Seong-Gook Oh - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.19 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.19 čtvrtfinále | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Clement Larriere - poslední zápasy
M25 Montauban - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - skreč | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F12 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F13 - tvrdý | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | detail zápasu |