ZÁPAS
22.06.19 | semifinále | Seong Chan Hong | Ryota Tanuma | 6-3, 6-0 | M15 Gimcheon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Seong Chan Hong | Ryota Tanuma | |
1. podání % | 28/40 (70%) | 32/48 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/28 (89%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 8/40 (20%) |
Vyhrané body celkem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Seong Chan Hong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Seong Chan Hong | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Seong Chan Hong | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seong Chan Hong | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seong Chan Hong | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Seong Chan Hong | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seong Chan Hong | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Seong Chan Hong | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Seong Chan Hong vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy
22.06.19 | semifinále | Seong Chan Hong | Ryota Tanuma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Gimcheon | tvrdý |
06.09.16 | 1. kolo | Seong Chan Hong | Ryota Tanuma | 6-3, 7-66 | detail zápasu | Thailand F3 | tvrdý |
Seong Chan Hong form & Ryota Tanuma form
Seong Chan Hong - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 finále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Soon-Woo Kwon | Soon-Woo Kwon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 3-6, 7-62, 6-77 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. Matteo Gigante | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 6-2, Dennis Novak - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |