ZÁPAS
02.09.19 | 1. kolo | Sem Verbeek | Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | Cassis Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sem Verbeek | Viktor Durasovic | |
1. podání % | 38/51 (75%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/38 (79%) | 15/22 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/37 (41%) | 14/51 (27%) |
Vyhrané body celkem | 52/88 (59%) | 36/88 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sem Verbeek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Viktor Durasovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sem Verbeek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Viktor Durasovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sem Verbeek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Viktor Durasovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sem Verbeek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Viktor Durasovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sem Verbeek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Viktor Durasovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sem Verbeek | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Viktor Durasovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sem Verbeek | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Viktor Durasovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sem Verbeek | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Viktor Durasovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Verbeek | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sem Verbeek vs. Viktor Durasovic - Vzájemné zápasy
02.09.19 | 1. kolo | Sem Verbeek | Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Cassis Challenger | tvrdý |
Sem Verbeek form & Viktor Durasovic form
Sem Verbeek - poslední zápasy
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.20 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Viktor Durasovic - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
10.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Julio Cesar Porras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Charles Broom | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-711 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-74, 7-64, 6-77 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |