ZÁPAS
02.03.20 | 2. kolo kval. | Seita Watanabe | Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
25.12.00, 23 Let
34 580 $
25.12.00, 23 Let
34 580 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
08.03.01, 23 Let
08.03.01, 23 Let
Seita Watanabe vs. Svyatoslav Ilnytskyy - Vzájemné zápasy
02.03.20 | 2. kolo kval. | Seita Watanabe | Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Seita Watanabe form & Svyatoslav Ilnytskyy form
Seita Watanabe - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Svyatoslav Ilnytskyy - poslední zápasy
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Delfino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 1-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandr Kolijev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Ondrej Hujo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Prachar | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonatan Sztasak | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dmytrii Ierokhin | 6-1, 4-6, 10-5 | detail zápasu |