Seita Watanabe vs. Svyatoslav Ilnytskyy 02.03.2020

Seita Watanabe vs. Svyatoslav Ilnytskyy 02.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Seita Watanabe Svyatoslav Ilnytskyy 6-1, 6-3 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Seita Watanabe
Japonsko
25.12.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
08.03.01, 19 Let







Svyatoslav Ilnytskyy
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Seita Watanabe vs. Svyatoslav Ilnytskyy - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Seita WatanabeSvyatoslav Ilnytskyy6-1, 6-3 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Seita Watanabe - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil3-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-0, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
25.02.20
kvalifik.
vs. Vladimir Uzhylovsky5-7, 3-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Maurizio Speziali6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Moritz Trocker6-0, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Sahil Gaware6-0, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Timur Khabibulin3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Shintaro Imai4-6, 2-6 prohradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Kousuke Ogura6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Takashi Saito4-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Aaron Schmid6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Cameron Green6-2, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Billy Harris2-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.08.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Seong Chan Hong1-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Anirudh Chandrasekar6-2, 6-3 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Makoto Ochi4-6, 6-73 prohradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Chien-Hsun Lo6-2, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.19
2. kolo
vs. Jonathan Mridha7-69, 3-1, Jonathan Mridha - skrečvýhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Taisei Ichikawa7-5, 6-4 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Kai-Hsun Chen6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
17.07.19
1. kolo
vs. Yan Bai0-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Ren Nakamura4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Mu Fu Tsai6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Seong Taek Im3-6, 7-65, 12-14 prohradetail zápasu

Svyatoslav Ilnytskyy - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Jarno Jans3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Seita Watanabe1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Federico Campana1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Baran Cengiz1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Szabolcs Varadi6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.12.19
1. kolo kval.
vs. Takuya Kumasaka4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Marlon Vankan4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda4-6, 7-5, 6-10 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Miguel Damas6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda7-63, 3-6, 6-10 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Alexander Ovcharov4-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Kokkin4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Daniil Tsebrenko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Stefan Cizelj-Zivkovic6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Kyle Stocker6-3, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
Romania M15 Brasov - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Victor Crivoi0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Domninskyi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Vladimir Uzhylovsky6-72, 7-63, 4-10 prohradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Sagadat Ayap3-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Yaroslav Sokyrka6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
14.05.18
kvalifik.
vs. Dmytro Kamynin2-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Daniil Strelchenko6-1, 6-4 výhradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Danylo Shevchuk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F1 - antuka
05.05.18
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Varichenko4-6, 7-68, 3-6 prohradetail zápasu
<