ZÁPAS
24.07.19 | 2. kolo | Seita Watanabe | Jonathan Mridha | 7-69, 3-1, - skreč | M25 Taipei | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Seita Watanabe | Jonathan Mridha | |
1. podání % | 33/55 (60%) | 37/58 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 29/37 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/22 (73%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/58 (33%) | 14/55 (25%) |
Vyhrané body celkem | 60/113 (53%) | 53/113 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Seita Watanabe | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Seita Watanabe | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Seita Watanabe | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Jonathan Mridha | |
Seita Watanabe | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-6 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
7-69 |
2 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0 | ||
- skreč |
Japonsko
25.12.00, 23 Let
34 580 $
25.12.00, 23 Let
34 580 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Seita Watanabe vs. Jonathan Mridha - Vzájemné zápasy
24.07.19 | 2. kolo | Seita Watanabe | Jonathan Mridha | 7-69, 3-1, Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | M25 Taipei | tvrdý |
Seita Watanabe form & Jonathan Mridha form
Seita Watanabe - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Jonathan Mridha - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - skreč | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | detail zápasu |