Seita Watanabe vs. Iancu-Lustinian Ghinda 03.03.2020

Seita Watanabe vs. Iancu-Lustinian Ghinda 03.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

03.03.20kvalifik.Seita Watanabe Iancu-Lustinian Ghinda 6-0, 6-2 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Seita WatanabeIancu-Lustinian Ghinda
1. podání %24/39 (62%)15/38 (39%)
Vyhrané body z 1.podání20/24 (83%)5/15 (33%)
Vyhrané body z 2.podání7/15 (47%)6/23 (26%)
Vyhrané break-bally6/9 (67%)1/3 (33%)
Vyhrané body z returnu27/38 (71%)12/39 (31%)
Vyhrané body celkem54/77 (70%)23/77 (30%)
Dvojchyby32
Esa10

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0, 30-0
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva3-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-0Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva5-0
0-0
6-0
2
0-0Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva0-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-2Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva1-2
0-0, 30-0, 40-0
2-2Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP]
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva3-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
4-2Iancu-Lustinian Ghinda Iancu-Lustinian Ghinda podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Seita Watanabe Seita Watanabe podáva5-2
0-0, 0-30, 15-30, A-40, 40-40, A-40
6-2

Seita Watanabe
Japonsko
25.12.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
20.12.95, 24 Let







Iancu-Lustinian Ghinda
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Seita Watanabe vs. Iancu-Lustinian Ghinda - Vzájemné zápasy

03.03.20kvalifik.Seita WatanabeIancu-Lustinian Ghinda6-0, 6-2 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Seita Watanabe - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil3-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-0, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
25.02.20
kvalifik.
vs. Vladimir Uzhylovsky5-7, 3-6 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Maurizio Speziali6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Moritz Trocker6-0, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Sahil Gaware6-0, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Thailand M15 Nonthaburi - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Timur Khabibulin3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Shintaro Imai4-6, 2-6 prohradetail zápasu
China M15 Nanchang - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Kousuke Ogura6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Takashi Saito4-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe6-2, 6-2 výhradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Aaron Schmid6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Cameron Green6-2, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Billy Harris2-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.08.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Thailand M15 Hua - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Seong Chan Hong1-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Anirudh Chandrasekar6-2, 6-3 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Makoto Ochi4-6, 6-73 prohradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Chien-Hsun Lo6-2, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.19
2. kolo
vs. Jonathan Mridha7-69, 3-1, Jonathan Mridha - skrečvýhradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Taisei Ichikawa7-5, 6-4 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Kai-Hsun Chen6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) M25 Taipei - tvrdý
17.07.19
1. kolo
vs. Yan Bai0-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Ren Nakamura4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Mu Fu Tsai6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Republic of Korea M15 Gimcheon - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Seong Taek Im3-6, 7-65, 12-14 prohradetail zápasu

Iancu-Lustinian Ghinda - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.03.20
kvalifik.
vs. Jan Pleva2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Tom Abelevich6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.03.20
kvalifik.
vs. Seita Watanabe0-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Aliaksandr Sasnouski7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alexis Canter6-71, 4-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
18.02.20
kvalifik.
vs. Piotr Grynkowski2-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Abdella Nedim Mohammed6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Stevan Popovic6-1, 4-6, 10-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
27.01.20
kvalifik.
vs. Ahmed Mounir6-76, 3-6 prohradetail zápasu
26.01.20
2. kolo kval.
vs. Matteo Rizzi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
11.12.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino0-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Ali Zaghloul6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Arpit Sharma6-4, 7-63 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Anwar Elkamony6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Karsten Wuyts1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Egill Sigurdsson1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Yuichiro Inui3-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-4, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Roland Stuurman2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Oleksandr Ovcharenko2-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-73, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
29.10.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 6-3, 3-10 prohradetail zápasu
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das6-2, 6-1 výhradetail zápasu
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.10.19
kvalifik.
vs. Tomas Papik6-74, 2-6 prohradetail zápasu
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Michal Wozniak6-3, 1-6, 10-4 výhradetail zápasu
06.10.19
1. kolo kval.
vs. James Boyd6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Stylianos Poutis6-2, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
<