ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Seita Watanabe | Bang Shuo Yin | 4-6, 6-1, 10-5 | M15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Seita Watanabe | Bang Shuo Yin | |
1. podání % | 45/71 (63%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/45 (73%) | 20/32 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 21/50 (42%) | 25/71 (35%) |
Vyhrané body celkem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Seita Watanabe | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 15-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Bang Shuo Yin | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Bang Shuo Yin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Bang Shuo Yin | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-4, 3-5, 4-5, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
Japonsko
25.12.00, 23 Let
34 580 $
25.12.00, 23 Let
34 580 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Seita Watanabe vs. Bang Shuo Yin - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Seita Watanabe | Bang Shuo Yin | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
Seita Watanabe form & Bang Shuo Yin form
Seita Watanabe - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Bang Shuo Yin - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-72, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yashvardhan Singh | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Woobin Shin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-73, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 3-4, Kasidit Samrej - skreč | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Yan Bai | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yanjie Zheng | 7-5, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Liu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Young Seok Kim | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Shan-Yuan Ou | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yi Jui Lo | 6-2, 6-4 | detail zápasu |