ZÁPAS
23.01.17 | 1. kolo kval. | Sebastian Korda | Luka Pavlovic | 7-610, 6-2 | USA F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sebastian Korda vs. Luka Pavlovic - Vzájemné zápasy
23.01.17 | 1. kolo kval. | Sebastian Korda | Luka Pavlovic | 7-610, 6-2 | detail zápasu | USA F5 | antuka |
Sebastian Korda form & Luka Pavlovic form
Sebastian Korda - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
10.10.23 4. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
08.10.23 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
03.10.23 finále | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
01.10.23 čtvrtfinále | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 6-74, 6-4 | detail zápasu |
Luka Pavlovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detail zápasu |