ZÁPAS
16.03.17 | 2. kolo | Sebastian Fanselow | Luca Gelhardt | 6-2, 6-0 | USA F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sebastian Fanselow | Luca Gelhardt | |
1. podání % | 20/35 (57%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sebastian Fanselow vs. Luca Gelhardt - Vzájemné zápasy
18.07.20 | 1. kolo | Luca Gelhardt | Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
16.03.17 | 2. kolo | Sebastian Fanselow | Luca Gelhardt | 6-2, 6-0 | detail zápasu | USA F10 | tvrdý |
Sebastian Fanselow form & Luca Gelhardt form
Sebastian Fanselow - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 6-70, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - skreč | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-70, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Luca Gelhardt - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |