ZÁPAS
08.10.19 | kvalifik. | Sebastian Defilippis | Adam Nagoudi | 6-3, 7-5 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chile
22.08.02, 21 Let
22.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
09.09.00, 23 Let
09.09.00, 23 Let
Sebastian Defilippis vs. Adam Nagoudi - Vzájemné zápasy
08.10.19 | kvalifik. | Sebastian Defilippis | Adam Nagoudi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Sebastian Defilippis form & Adam Nagoudi form
Sebastian Defilippis - poslední zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Adam Nagoudi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Tanay Mehta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Andreu Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Adham Gaber | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hastings | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Adam Nagoudi - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | detail zápasu |