Sean Hodkin vs. Adam Jones 08.03.2020

Sean Hodkin vs. Adam Jones 08.03.2020 - M15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Sean Hodkin Adam Jones 6-4, 6-2 Greece M15 Heraklion tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Sean Hodkin
Veľká Británia
31.10.98, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
08.05.98, 21 Let







Adam Jones
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sean Hodkin vs. Adam Jones - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Sean HodkinAdam Jones6-4, 6-2 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Sean Hodkin - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Aristotelis Thanos5-7, 0-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Adam Jones6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Alexander Erler2-6, 1-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Jesper De Jong6-70, 5-7 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Tom Hands6-71, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Brandon Murphy6-4, 6-4 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-0, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Bart Stevens3-6, 7-5, 4-10 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda6-4, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
11.02.20
1. kolo
vs. Felix Gill6-4, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.02.20
kvalifik.
vs. Jack Gibbens6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Jack Oswald6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
14.01.20
kvalifik.
vs. Juan Pablo Canas Garcia4-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Anurag Nenwani6-3, 7-5 výhradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Benjamin Winter Lopez2-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
07.01.20
kvalifik.
vs. Pawel Cias6-73, 3-6 prohradetail zápasu
06.01.20
2. kolo kval.
vs. Miguel Perez Pena6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Sizya Ernest Kivanda6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
12.12.19
2. kolo
vs. Peter Kobelt2-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Eleftherios Theodorou0-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
11.12.19
kvalifik.
vs. Ran Amar7-63, 6-2 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Athanassios Manekas7-62, 6-0 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Delf Gohlke6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Brandon Murphy4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
26.11.19
kvalifik.
vs. Christos Keisidis3-6, 6-1, 8-10 prohradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Yeongseok Jeong6-2, 6-1 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Igor Solomatin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Matija Pecotic2-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Giovanni Fonio7-5, 6-0 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Eleftherios Theodorou6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu

Adam Jones - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Sean Hodkin4-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. George Houghton6-3, 5-7, 2-10 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Alexander Jhun4-6, 0-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Titouan Droguet3-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
10.02.20
kvalifik.
vs. Wojciech Marek2-6, 1-6 prohradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Ying Hou6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.12.19
kvalifik.
vs. Biagio Gramaticopolo6-2, 2-6, 14-12 výhradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Stuart Parker3-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Christos Keisidis7-65, 1-6, 10-8 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Hasan Ibrahim7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Filippo Moroni3-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA M25 Fort - tvrdý
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Reese Stalder6-75, 5-7 prohradetail zápasu
USA M25 Waco - tvrdý
15.10.19
kvalifik.
vs. Tadeas Paroulek3-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Alexander Richards4-6, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Andreev6-2, Adrian Andreev - skrečvýhradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
24.09.19
1. kolo
vs. Finn Murgett5-7, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Ying Hou6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Joseph Newman-Billington3-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Antoine Cornut-Chauvinc4-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Llewelyn Bevan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Ewen Lumsden6-3, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
13.08.19
kvalifik.
vs. Digvijaypratap Singh2-6, 6-76 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Illia Stoliar6-2, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Chiswick - tvrdý
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Ewan Moore2-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
Ireland M25 Dublin - koberec
31.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra0-6, 5-7 prohradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra0-6, 5-7 prohradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Dor Wertheimer7-63, 6-2 výhradetail zápasu
30.07.19
kvalifik.
vs. Dor Wertheimer7-63, 6-2 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jerome Deroy6-2, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Jerome Deroy6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<