ZÁPAS
28.10.08 | 1. kolo | Scott Oudsema | Frank Dancevic | 6-3, 6-71, 7-62 | Louisville | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Scott Oudsema vs. Frank Dancevic - Vzájemné zápasy
28.10.08 | 1. kolo | Scott Oudsema | Frank Dancevic | 6-3, 6-71, 7-62 | detail zápasu | Louisville | tvrdý I. |
10.05.06 | 2. kolo | Scott Oudsema | Frank Dancevic | 6-3, 6-75, 4-2, Frank Dancevic - skreč | detail zápasu | Tunica | antuka |
30.06.05 | 2. kolo | Scott Oudsema | Frank Dancevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Forest Hills | tráva |
Scott Oudsema form & Frank Dancevic form
Scott Oudsema - poslední zápasy
Washington - tvrdý | ||||
01.08.09 1. kolo kval. | vs. Alejandro Falla | 6-1, 6-72, 0-1, - Scott Oudsema - skreč | detail zápasu | |
Usa F12 - tvrdý | ||||
08.06.09 2. kolo | vs. Alex Kuznetsov | 6-3, 4-6, - Scott Oudsema - skreč | detail zápasu | |
08.06.09 1. kolo | vs. Andrew Coelho | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yuba City - tvrdý | ||||
01.06.09 2. kolo kval. | vs. Fritz Wolmarans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.09 1. kolo kval. | vs. Ti Chen | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Carson Challenger - tvrdý | ||||
26.05.09 1. kolo | vs. Jesse Witten | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.09 kvalifik. | vs. Tigran Martirosyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.09 1. kolo kval. | vs. Robert Khoury | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.09 2. kolo kval. | vs. Daniel Kosakowski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Talahassee Challenger - tvrdý | ||||
20.04.09 1. kolo kval. | vs. James Ward | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.09 2. kolo kval. | vs. Colin Fleming | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Baton Rouge - tvrdý | ||||
06.04.09 2. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.09 1. kolo kval. | vs. Sonchat Ratiwatana | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
16.03.09 1. kolo | vs. Nicholas Monroe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.09 2. kolo | vs. Valentin Sanon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.09 čtvrtfinále | vs. Stephane Robert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
09.03.09 1. kolo | vs. Ervin Eleskovic | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.09 2. kolo kval. | vs. Alexandre Penaud | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.03.09 1. kolo kval. | vs. Trystan Meniane | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.09 2. kolo | vs. Michael Russell | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.09 1. kolo | vs. Jose de Armas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.09 2. kolo kval. | vs. Brian Battistone | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
02.02.09 kvalifik. | vs. Hiroki Kondo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.09 1. kolo kval. | vs. Michael McClune | 6-74, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
19.01.09 semifinále | vs. Daniel Evans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.09 1. kolo | vs. Gregoire Burquier | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.09 2. kolo | vs. Frederic Jeanclaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.09 finále | vs. Lukas Lacko | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.09 čtvrtfinále | vs. Colin Fleming | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
12.01.09 1. kolo | vs. Lukas Lacko | 5-7, 6-75 | detail zápasu |
Frank Dancevic - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Chardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Peter Polansky | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Sarkissian | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Youzhny | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 5-7, - Frank Dancevic - skreč | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
20.05.18 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 kvalifik. | vs. Martin Cuevas | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.18 čtvrtfinále | vs. Brayden Schnur | - Frank Dancevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 7-66, 6-2 | detail zápasu |