ZÁPAS
09.01.19 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 6-4 | Columbus Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Scott Griekspoor | Nino Serdarusic | |
1. podání % | 48/80 (60%) | 74/108 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/48 (79%) | 50/74 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/32 (56%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 41/108 (38%) | 24/80 (30%) |
Vyhrané body celkem | 97/188 (52%) | 91/188 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 4 | 13 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Scott Griekspoor | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Scott Griekspoor | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Scott Griekspoor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Scott Griekspoor | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Scott Griekspoor | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Nino Serdarusic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Scott Griekspoor | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Scott Griekspoor | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Nino Serdarusic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Scott Griekspoor | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Scott Griekspoor vs. Nino Serdarusic - Vzájemné zápasy
09.01.19 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Columbus Challenger | tvrdý I. |
02.01.19 | 2. kolo | Nino Serdarusic | Scott Griekspoor | 7-67, 6-1 | detail zápasu | Orlando Challenger | tvrdý |
Scott Griekspoor form & Nino Serdarusic form
Scott Griekspoor - poslední zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
21.08.19 2. kolo | vs. Facundo Mena | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 7-68, 7-66 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
23.05.19 3. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-6, Michael Redlicki - skreč | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sophia Antipolis - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 7-63, 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Jeff Wolf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.19 3. kolo | vs. Santiago Giraldo | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Nino Serdarusic - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | detail zápasu |