ZÁPAS
27.09.17 | 1. kolo | Scott Griekspoor | Issam Haitham Taweel | 6-1, 6-3 | Egypt F27 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Scott Griekspoor | Issam Haitham Taweel | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 38/53 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/24 (92%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/53 (47%) | 7/40 (18%) |
Vyhrané body celkem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 7 | 10 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Scott Griekspoor vs. Issam Haitham Taweel - Vzájemné zápasy
27.09.17 | 1. kolo | Scott Griekspoor | Issam Haitham Taweel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Egypt F27 | tvrdý |
Scott Griekspoor form & Issam Haitham Taweel form
Scott Griekspoor - poslední zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
21.08.19 2. kolo | vs. Facundo Mena | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 7-68, 7-66 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Manerbio Challenger - antuka | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
23.05.19 3. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-6, Michael Redlicki - skreč | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sophia Antipolis - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 7-63, 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
12.01.19 semifinále | vs. Jeff Wolf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.19 čtvrtfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 7-67, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.19 3. kolo | vs. Santiago Giraldo | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Issam Haitham Taweel - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Haadin Bava | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Aryan Goveas | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Michiel De Krom | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Omar Elkadi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Federico Mazzarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Neil Pauffley | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 2-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Anas Fattar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.18 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Franco Feitt | 0-6, 0-6 | detail zápasu |