ZÁPAS
01.03.20 | 1. kolo kval. | Savva Polukhin | Dhakshineswar Suresh | 5-7, 6-4, 10-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
29.03.00, 23 Let
29.03.00, 23 Let
Savva Polukhin vs. Dhakshineswar Suresh - Vzájemné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Savva Polukhin | Dhakshineswar Suresh | 5-7, 6-4, 10-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Savva Polukhin form & Dhakshineswar Suresh form
Savva Polukhin - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.22 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.22 čtvrtfinále | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.22 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.22 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 finále | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.12.22 semifinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Dhakshineswar Suresh - poslední zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Garrett Johns | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Pedro Rodenas | 6-75, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Robin Catry | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Holden Koons | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Eric Jr. Olivarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Long Pham Tuan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Minhtuan Pham | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Phuc Huynh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Hieu Minh Nguyen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Francis Eala | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
25.03.22 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-1, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 7-5, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Festini Mira | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Kaito Uesugi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Indonesia F2 - tvrdý | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 4-1, Ryotaro Matsumura - skreč | detail zápasu | |
Indonesia F1 - tvrdý | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vittorio Gianserra | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Nicholas Bybel | 6-77, 6-73 | detail zápasu |